Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Lipiec 2017 Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

usługi budowlane

Przewaga drewna w domu

2014-09-08 | Kamil

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród, usługi budowlane

(...) Jeżeli interesują nas dobrej jakości produkty to zdecydowanie korzystniej jest zakupić dla siebie drzwi drewniane, które owszem są drogie ale do tego jest to produkt naprawdę świetnej jakości i do tego jeszcze wytrzymały.Zalety drzwi drewnianychDrzwi drewniane posiadają szereg pozytywnych właściwości zalicza się do nich:- wytrzymałość na uszkodzenia, która jest spowodowana masywnością materiału z którego zostały one (...)

Jak powinno wyglądać oświetlenie zewnętrzne?

2014-08-22 | Janusz O.

frazy kluczowe: dom, ogród, oświetlenie, remonty, usługi budowlane

(...) Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie światło wyznacza czas naszego życia - gdyby nie wynalezienie żarówki wciąż budzilibyśmy się o świcie, a zasypiali wraz z zachodem słońca. Dzisiaj niemal każde domostwo ma dostęp do elektryczności, którą wykorzystujemy nie tylko do oświetlenia wnętrz, ale również coraz częściej dbamy o oświetlenie naszego ogródka, podjazdu, czy (...)

Zasady wykonywania przeglądów budowlanych

2014-08-15 | Tadeusz

frazy kluczowe: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

(...) Przepisy prawne, zawarte w ustawie Prawo budowlane, zobowiązują właścicieli lub zarządców budynków do utrzymania należytego stanu technicznego obiektu, zapewniającego jego bezpieczne użytkowanie. W tym celu niezbędne jest przeprowadzanie okresowych kontroli obiektu budowlanego. Kto i na jakich zasadach może dokonać tej czynności?Przeglądy okresowe budynków przeprowadza się w rocznych i pięcioletnich odstępach czasowych. Każdego roku obowiązkowy przegląd obejmuje kontrolę budowlaną, a w tym: określenie stanu elementów obiektu i instalacji, które mogą być narażone na (...)

Parkieciarstwo

2012-12-15 | Janusz O.

frazy kluczowe: budowa domu, remonty, usługi budowlane

(...) Tworzymy grupę firm czynnie operujących na rynku remontowym od roku. Charakterystyka działania naszej organizacji obejmuje sporo działów budowlanych a także wykończeniowych. Są to: docieplenia budynków, tynki elewacyjne silikonowe, prace wykończeniowe, adaptacje wnętrz, pawilon handlowy, roboty adaptacyjne, pawilony handlowe, tynki elewacyjne, farby elewacyjne, farby elewacyjne silikonowe, malowanie, farby elewacyjne silikatowe. Naszą specjalizacją są roboty ociepleniowe i dociepleniowe elewacji domów. Wykańczamy rocznie około 3 tys. m2 ociepleń. Dewizą naszej grupy jest wyjątkowa dbałość o poziom zrobionych robót i wymogi technologii. Dzięki temu przeprowadzone przez nas prace wykończeniowe są (...)