Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

różne

Odbojnice do regałów

2015-08-20 | Inez

frazy kluczowe: informacje, polityka, różne

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

TOP5 gadżetów reklamowych

2014-10-23 | Breslauer

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne

(...) Zestawienie przygotowane przez agencję reklamową MolohReklama ma realny wpływ na to, jak sprzeda się dany produkt, a co za tym idzie, wpływa też na osiągane zyski. Również w Polsce stawia się na reklamę, przeważnie taką, w której wykorzystuje się gadżety reklamowe. Jak wyglądałaby pierwsza piątka rankingu gadżetów reklamowych gdyby pokusić się o zrobienie takiej listy?Bezsprzecznie najpopularniejszy gadżet do promocji firmy to długopis. Jest to gadżet użyteczny i można zareklamować za jego pomocą każdą firmę, bez względu na profil jej działalności. Każdy korzysta z długopisów, istnieje więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że logo i nazwa firmy zapadną w pamięć.Kolejnym gadżetem, który mimo upływu czasu nie traci na popularności jest kubek. Równie użyteczny co długopis, przydaje się w różnych sytuacjach. Niewątpliwą zaletą tego gadżetu (...)

Jaki zegarek?

2013-12-31 | Inez

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne, zegarki, zegarki tissot

(...) zmieniła się siedziba firmy, ale znacznie zwiększył się zasięg klientów. W 2013 roku firma obchodziła 160. urodziny. Jubileusz firmy uświetniło wyprodukowanie specjalnie na tę okazję zegarka Tissot Heritage Navigator. Produkowane obecnie zegarki wyróżniają się niezwykłą starannością, nowoczesnością, doskonałym doborem materiałów, modnym wyglądem. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak też mężczyzn (...)

Wspomnienia z podróży

2013-01-09 | Inez

frazy kluczowe: dekoracje wnętrz, hobby, różne

(...) Zeszłego sezonu zwiedziłem trzy z Wysp Kanaryjskich - Gran Canarię, Fuerteventurę a także Lanzarote. Wyspy te położone są w jednym archipelagu na Oceanie Atlantyckim, lecz ciężko wręcz uwierzyć jak są różne. Każda z wysp posiada zróżnicowane ukształtowanie terenu i na każdej należy przeprowadzić degustację odmiennej kuchni. Na każdej wyspie zamieszkują inne gatunki roślin oraz zwierząt. Całą tę różnorodność uwieczniłem na fotografiach cyfrowych swoim nowym nabytkiem - aparatem Nikon D90. Tak się złożyło, że jestem aktualnie podczas generalnego remontu swojego mieszkania i szukałem ciekawych koncepcji na zapełnienie pustych przestrzeni oraz wolnych ścian. Z tą ideą wziąłem w większości swoje najciekawsze ujęcia zdjęć z wypraw i udałem się do znajomej architekt wnętrz. Zapytałem ją: 'Pani Bożeno, co umiałaby mi Pani polecić, żeby zrobić interesujące (...)

Jak wygląda sklep odzieżowy

2012-12-12 | Inez

frazy kluczowe: biznes, różne, usługi, wyposażenie wnętrz

(...) dekoracyjne, tworzące nastrój, a także zapach, jaki powinien roznosić się w sklepie i rodzaj muzyki, jaki musi grać z głośników. Sklep z markową odzieżą musi przywiązywać ogromną wagę do projektowania wnętrz ekspozycyjnych ze swoimi produktami. To bezapelacyjnie w prostej linii przekłada się na wyniki handlowe danej firmy. Przechadzając się w jednym z modnych ośrodków zakupowych takich jak: Nowy York, Zurich czy Rzym opłaca się wpaść do butików i salonów czołowych firm ze świata mody takich jak na przykład: Pierre Cardin, Marina Rinaldi, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Kenzo, Hugo Boss czy Coco Channel i podziwiać sztukę projektowania wnętrz sklepowych oraz kunszt estetycznego wyposażenia sklepu (...)