Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Niezbędnik eleganckiego mężczyzny

2015-02-10 | Janusz O.

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, odzież, ubrania, buty

Elegancja często kojarzona jest przede wszystkim z kwestią pieniędzy, tym czasem portfel nie musi tu być wcale głównym wyznacznikiem. Liczy się przede wszystkim stylowa koszula dla faceta i ogólny dobór odpowiedniego ubrania do sytuacji. Aby ustrzec się ewentualnych modowych wpadek warto więc oprzeć się na kilku uniwersalnych i obowiązkowych rzeczy, które powinny znaleźć się w szafie każdego eleganckiego mężczyzny.

Garnitur
Zwany mundurem współczesnego mężczyzny. Każdy pan powinien mieć choćby jeden. Ideałem jest sytuacja kiedy mamy ich kilka, w rożnych kolorach i materiałów. Jeśli jednak nie stać nas na taki luksus wystarczy jeden ale za to porządny i jak najbardziej klasyczny, ciemny -  tak by nadawał się na każdą okazję.

Biała Koszula, krawat i pasek
Bez nich nie ma mowy o eleganckim wyglądzie nawet jeśli mężczyzna posiada garnitur od Armaniego. Białe koszule męskie nie zależnie od fasonu i typu są niezbędne by funkcjonować w dzisiejszym świecie i wyglądać elegancko. Warto rozwazyć zakup takiej koszuli na wymiar (np. na www.ekoszule.pl), aby idealnie leżała na ciele. Podobnie jak dobrze dobrany krawat i pasek, które stanowią niezbędne wykończenie stroju.

Sportowa marynarka i wygodne spodnie
Mówi się, że garnitur jest dobry niemalże na każdą okazję, ale nie oszukujmy się są sytuacje kiedy po prostu nie pasuje do okoliczności. Na takie okazje elegancji mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie sportową marynarkę i odpowiednie pasujące do niej spodnie (mogą być jeansy lub wełniane, ważne by były dobrze skrojone i dopasowane do sylwetki ).

Sweter i koszule na co dzień
Biała koszula to wprawdzie niezbędnik, ale sama nie wystarczy. Dobrze jeśli mężczyzna posiada jeszcze kilka innych w rożnych kolorach, pasujących odpowiednio do garnituru jak i do luźniejszych spodni. Na chłodniejsze dni przyda się także kilka bawełnianych, klasycznych swetrów, które stylowo dopełnią luźniejszy styl.

Płaszcz i buty
Klimat niestety nas nie rozpieszcza, przez większą część roku temperatura oscyluje pomiędzy 0-10 stopni, więc w szafie mężczyzny musi się znaleźć także coś na chłodniejsze dni. Najlepiej jeśli będzie to płaszcz, który dobrze skrojony i dopasowany do sylwetki nada męzczyjakie powinien posiadać elegancki mężczyzna. elegancki wygląd i zapewni ochronę przed zimnem. Do tego jeszcze kwestia obuwia, elegancki mężczyzna musi mieć co najmniej dwie pary, buty na co dzień i eleganckie do garnituru.

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny
odzież
ubrania
buty

Warto zobaczyć:

Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: