Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

materiały eksploatacyjne

Sprzęt biurowy wspomaga pracę

2015-04-11 | Breslauer

frazy kluczowe: biuro, biznes, materiały eksploatacyjne

(...) Jaki sprzęt biurowy wspomaga pracę? Komputery, drukarki, kserokopiarki. Te urządzenia przynoszą wiele korzyści i pozwalają korzystać z uroków nowoczesnej techniki. Materiały eksploatacyjne są potrzebne w biurach oraz w mieszkaniach i domach indywidualnych użytkowników - z reguły wybiera się sprawdzone marki, jak np. Black Point, HP, Canon itp. Tonery do drukarek, tusze do drukarek, drukarki laserowe oraz atramentowe muszą stanowić żelazny zapas każdego biura. Jaką drukarkę wybrać: laserową, atramentową czy igłową? Wszystko zależy od potrzeb oraz efektywności. Zanim kupimy drukarkę powinniśmy zastanowić się jakich wydruków potrzebujemy, czyli czarno-białych czy kolorowych, czy będziemy drukować duże ilości, czy drukarka (...)

Tonery przez internet

2012-12-01 | Judyta

frazy kluczowe: biuro, biznes, materiały eksploatacyjne

(...) Markowy tusz lub toner to gwarancja bezawaryjnej pracy układu drukującego - przekonują wytwórcy markowych materiałów eksploatacyjnych. To kompletne bzdury - odpowiadają dla odmiany firmy produkujące tonery Canon i tusze HP nieoryginalne. Nasz tusz czy toner do drukarki w przeciwieństwie do tonerów i tuszy oryginalnych napełniany jest do swojej maksymalnej pojemności. Nie wprowadzamy więc w błąd partnerów sprzedając im produkty nie do końca napełnione. Poza tym jakość naszych tuszy i tonerów nie ustępuje jakością tuszom oraz tonerom oryginalnym.Decydując się w sieci na zakupy materiałów eksploatacyjnych najpierw upewnijmy się: jaki symbol wytwórcy posiada nasz tusz lub toner, jaka jest nazwa producenta naszego urządzenia drukującego - w spisie mamy następujących wytwórców: Canon, Xerox, Oki, Lexmark, Minolta, Panasonic, Epson, Samsung, Sharp, Dell, Brother, HP, Kyocera, czy ma to (...)