Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

Jak zorganizować udane szkolenie?

2016-04-11 | Breslauer

frazy kluczowe: szkolenia, szkoła, wykształcenie, kursy

Szkolenia dla pracowników powinny spełnić kilka warunków, aby przyciągnąć do siebie uczestników i odpowiednio zmotywować ich do działania. Ważne jest, aby nasi pracownicy nie zaznali ani chwili nudy - dlatego odpowiednimi chwytami musimy jak najdłużej przyciągać ich uwagę i zaangażować do inspirującej dyskusji.
Istotne jest również, żeby uświadomić im, że dzięki takim spotkaniom branżowym zyskują okazję na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie wielu cennych umiejętności, które ułatwią im codzienne wykonywanie obowiązków.

Inspirujące szkolenia firmowe - jak je zorganizować?

Podstawą udanego szkolenia lub warsztatów jest zarezerwowanie odpowiedniego lokalu. We Wrocławiu na pewno bez większego problemu znajdziemy odpowiednie miejsce, przeznaczone dla mniejszych lub większych grup.
Sale szkoleniowe powinny być przestronne oraz klimatyzowane. Niezwykle istotne jest również nowoczesne wyposażenie sali szkoleniowej - przynajmniej w projektor multimedialny, mikrofon oraz laptopa. Ułatwi to nam przeprowadzenie takiego spotkania.
Dobrze, jeśli każdy z wykładów urozmaicony jest ciekawie przygotowaną prezentacją - na przykład w znanym PowerPoincie lub na platformie Prezi. Niejednokrotnie udowadniano, że grafiki, zdjęcia i estetyczne slajdy sprawiają, że przemówienie staje się ciekawsze oraz lepiej zapamiętane przez uczestników.

W trakcie wykładów nie zapomnijmy o krótkich, ale jakże odprężających przerwach - na przykład na sycący posiłek dla osób uczestniczących. Mogą być to krótkie przerwy na kawę i herbatę, jak i jedna dłuższa pauza przeznaczona na obiad. Aby nie popełnić żadnej gafy, sprawdźmy koniecznie dokładną ilość wszystkich osób biorących udział w tym wydarzeniu.

'

Fotografie:
szkolenia
szkoła
wykształcenie
kursy

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: