Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

informacje

Odbojnice do regałów

2015-08-20 | Inez

frazy kluczowe: informacje, polityka, różne

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Najpiękniejsze ogrody zimowe

2015-06-01 | Kamil

frazy kluczowe: biznes, informacje, polityka

(...) często wykorzystuje się profile aluminiowe oraz PCV. Aby ogrody zimowe mogły służyć przez długie lata konieczne jest wykorzystanie do ich budowy najwyższej jakości materiałów. http://www.kamont.waw.pl/kontakt.html zajmie się kompleksowym przygotowaniem projektu ogrodu wraz z jego wyceną. Konstrukcja musi być wykonana estetycznie i szczelnie. Musi zapewniać odpowiednią izolację termiczną. Na etapie projektowania koniecznie należy uwzględnić strefy obciążenia śniegiem i wiatrem. Systemy konstrukcyjne ogrodów zimowych zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich powstają skomplikowane i ekskluzywne (...)

Zawsze udany pomysł na ślubny prezent

2014-12-05 | Roberto

frazy kluczowe: biznes, informacje, polityka

(...) niewielką kwotę do zagospodarowania, lepszym pomysłem będzie podarunek rzeczowy, aniżeli pieniężny.Co zatem wybrać, by nie czuć się niekomfortowo? Jakie są trendy w ślubnych podarunkach?Oczywiście serwisy obiadowe, czy kawowe królujące od wielu lat. Już za niewielkie pieniądze można kupić naprawdę przyzwoity zestaw, który zadowoli zwłaszcza małżeństwa na dorobku.Świetnym pomysłem są też kosze upominkowe Taki kosz, to zdecydowany strzał w dziesiątkę zwłaszcza jeśli wybieramy się na ślub jako członkowie delegacji z pracy, czy dobrzy znajomi.Kosz można oczywiście wręczyć zamiast kwiatów, jako dodatek do prezentu "właściwego", ale tak jak wspomniane było już na początku, wszystko (...)

TOP5 gadżetów reklamowych

2014-10-23 | Breslauer

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne

(...) reklamowego jest jego duża powierzchnia reklamowa. O ile na długopisie mieści się zazwyczaj tylko nazwa firmy lub jej logo, o tyle za pomocą kubka przekaz reklamowy może być już znacznie urozmaicony i rozbudowany. Jeżeli grafik wymyśli ciekawy nadruk a kubek będzie wyglądał interesująco może zdarzyć się tak, że stanie się on ulubionym kubkiem, z którego osoba będzie piła kawę w pracy. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać co do tego, że może to przyciągnąć potencjalnych klientów.  Trzecie i czwarte miejsce w rankingu zajmują odpowiednio breloki i smycze. Uczciwie trzeba przyznać, że nie są to zbyt użyteczne gadżety, szczególnie dzisiaj, jednak jak widać, za ich pomocą wciąż próbuje się reklamować wiele firm.Ranking TOP5 gadżetów reklamowych zamykają... cukierki - zazwyczaj krówki lub cukierki owocowe, ważne by były opakowane w papierek, na którym (...)

Jaki zegarek?

2013-12-31 | Inez

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne, zegarki, zegarki tissot

(...) Tissot, założona w 1853 roku przez Charles Emile Tissot. Produkowane przez firmę zegarki miały być sprzedawane do Rosji i Stanów Zjednoczonych. W 1904 roku armię rosyjską zaopatrzono w  zegarek kieszonkowy, w 1915 wyprodukowano pierwszy zegarek naręczny, a w 1930 zegarek antymagnetyczny. Firma rodzinna Tissot nie przetrwała do dzisiaj, została wykupiona przez Swatch Group, ale nadal produkowane są zegarki Tissot. Nie (...)