Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

hobby

Niezbędnik eleganckiego mężczyzny

2015-02-10 | Janusz O.

frazy kluczowe: buty, czas wolny, hobby, odzież, rozrywka, ubrania

(...) wyglądzie nawet jeśli mężczyzna posiada garnitur od Armaniego. Białe koszule męskie nie zależnie od fasonu i typu są niezbędne by funkcjonować w dzisiejszym świecie i wyglądać elegancko. Warto rozwazyć zakup takiej koszuli na wymiar (np. na www.ekoszule.pl), aby idealnie leżała na ciele. Podobnie jak dobrze dobrany krawat i pasek, które stanowią niezbędne wykończenie stroju.Sportowa marynarka i (...)

Origami modułowe krok po kroku

2015-01-22 | Breslauer

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) rezultacie cała praca pójdzie na marne. Nie ma właściwie rzeczy, której nie można by było wykonać tą metodą. W ten sposób powstają rośliny, zwierzęta, przeróżne kształty, w tym idealne kule i wiele, wiele więcej. Wszystko zależy właściwie od inwencji twórczej oraz umiejętności. W internecie znajduje się wiele filmów i oraz instrukcji przedstawiających origami modułowe krok po kroku. Tym co trzeba przede wszystkim opanować jest moduł podstawowy. Jest to absolutna podstawa i wymóg bez którego niestety nie da się dokonać zbyt wiele. Moduł podstawowy składa się z (...)

Wspomnienia z podróży

2013-01-09 | Inez

frazy kluczowe: dekoracje wnętrz, hobby, różne

(...) ścienne dekoracje w mieszkaniu z wykorzystaniem kolorowych fotografii z moich wypraw?'. Pani Aleksandra na wstępie przejrzała wszystkie fotografie, rzuciła okiem na schemat mojego lokalu a potem zaproponowała - na początek zastanówmy się czy posiadane przeze mnie dotychczas w pokoju gościnnym obrazy na ścianę powinny tam dalej pozostawać, ponieważ te obrazy potrzebują specjalistycznej niezwłocznej konserwacji i są już bardzo stare. Potem zaprojektujmy intrygujące oraz pomysłowe naklejki na ścianę z przedkolonialnymi ideogramami Guanczów a następnie naklejmy je na położoną na ścianie sypialni tapetę, ponieważ tego rodzaju dekoracja będzie nadawała atmosfery tajemniczości. I wreszcie na koniec wykonajmy cztery fototapety z pejzażami Santa Cruz de Tenerife i San Sebastian de la Gomera - dwóch wyspiarskich stolic, bo będą one rewelacyjnie korespondowały z wystrojem pokoju (...)

Miejsce dla dziecka

2012-11-22 | Tadeusz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, zabawa

(...) place zabaw.W ofercie przedsiębiorstwa Inter-flora znajdują się również:-urządzenia pojedyncze i dodatkowe: domki, bujaki na sprężynie, huśtawki, zjazdy linowe, pociągi, samochody, karuzele, mrowiska oraz piaskownice. -urządzenia sportowe, parkowe i komunalne: ławki, ogrodzenia i kosze na śmieci. -zestawy zabawowe: linki wspinaczkowe, pomosty, zjeżdżalnie, (...)