Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

dekoracja wnętrz

Kuchnia jak z marzeń

2014-09-26 | Breslauer

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Każda pani i pan domu, którzy spędzają choć odrobinę czasu na gotowaniu, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną rzeczą jest odpowiednio urządzona kuchnia, z ładnymi i funkcjonalnymi meblami oraz ze świetnym wyposażeniem kuchennym. Tak, by mieć podczas gotowania, czy spożywania posiłku wszystko pod ręką, a jednocześnie móc nacieszyć oczy przyjemnym widokiem.Dlatego tak ważne jest, by znaleźć dla siebie odpowiednie meble.Wbrew pozorom, znalezienie odpowiednich mebli, wcale nie jest takie łatwe... Można skorzystać z ofert sklepów meblowych, które proponują piękne meble kuchenne. Są one (...)

Przewaga drewna w domu

2014-09-08 | Kamil

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród, usługi budowlane

(...) Jeżeli interesują nas dobrej jakości produkty to zdecydowanie korzystniej jest zakupić dla siebie drzwi drewniane, które owszem są drogie ale do tego jest to produkt naprawdę świetnej jakości i do tego jeszcze wytrzymały.Zalety drzwi drewnianychDrzwi drewniane posiadają szereg pozytywnych właściwości zalicza się do nich:- wytrzymałość na uszkodzenia, która jest spowodowana masywnością materiału z którego zostały one (...)

Kamieniarstwo dla domu

2014-08-16 | Inez

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Kamieniarstwo to branża, która kojarzy się przede wszystkim z wykonywaniem pomników, grobowców i innych elementów pojawiających się na cmentarzach, ewentualnie z tworzeniem rzeczy do wykorzystania w przestrzeni publicznej – chodników, ozdób, elementów dekoracyjnych. Skojarzenia są jak najbardziej trafne – gro zleceń pojawiających się w zakładach kamieniarskich, to zlecenia związane z takimi produktami. Nie każdy jednak ma świadomość, że kamieniarstwo to branża, produkująca rzeczy idealne również do wykorzystania w domu. Jakie produkty są tego przykładem? Schody. Schody do domu najczęściej wykonuje się z drewna. Oryginalne, nowoczesne pomieszczenia są idealne do tego, by zamontować (...)

Lustro w łazience

2013-01-02 | Tadeusz

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród, szkło

(...) Lustra to niezbędne, konieczne wyposażenie każdego jednostki w każdym mieszkaniu. Przeważnie ustawia się go  w przedpokoju lub korytarzu aby móc się zobaczyć przed opuszczeniem domu. Widuje się także je w sypialni czy toalecie. Szeroki wybór form oraz odcieni w wielu sklepach szklarskich pozwala na wybranie coś perfekcyjnego dla własnych wymagań, a co najważniejsze pasujący do stylu mieszkania. Praktycznie każdy (...)

Chronić przed słońcem

2012-12-28 | Roberto

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, mieszkanie

(...) Galeria Dekoracji Wnętrz Scarlett sprzedaje swoim klientom całościową aranżację okien. W swojej ofercie posiada duży wybór stylowych tekstyliów.Kontrahenci salonu to klienci indywidualni, którzy wybierają zasłony do domu lub mieszkania ale także pensjonaty, lokale, restauracje, dworki, hotele.Dobrze udekorowane okno zwróci uwagę każdego gościa hotelu albo lokalu. Fachowo zaprojektowane okna wpływają na samopoczucie a także nastrój przebywających w ich pobliżu ludzi. Szeroki asortyment pozwala na zestawienie niepowtarzalnego, oryginalnego zestawu (...)

Historia tapety

2012-12-19 | Inez

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Szablony malarskie wykorzystujemy jedynie w takim wypadku, jeśli umiemy malować pędzlem oraz farbą w sprayu a także jesteśmy utalentowanymi malarzami. Przyciskamy do ściany z wcześniej przyklejoną na niej tapetą szablon, a następnie jego wnętrze wypełniamy farbą w preferowanym kolorze. Farby do stosowania przy szablonach malarskich muszą w przeważającej mierze odznaczać się krótkim schnięciem. Farba musi szybko wyschnąć zanim zezwolimy się jej rozpłynąć w dół po ścianie. Tapety z nadrukowanymi zdjęciami to fototapety. Są one teraźniejszą odpowiedzią na biegnący czas. Fototapety na ścianę są najczęściej wybieraną formą dekoracyjną, lecz spotkać można nie tylko fototapety ścienne lecz również fototapety wsuwane pod taflą szkła albo też pod szklanym kuchennym blatem czy blatem stołu. Pierwsze tapety na (...)