Witamy!

Miasto dialogu i spotkań - taki pomysł na promocję Wrocławia mają od pewnego czasu jego władze. Hasło to ma podkreślać otwartość mieszkańców, tradycję i wielokulturowość a także pluralizm religijny, który w tym mieście był zawsze czymś naturalnym. Teraz powojenni mieszkańcy miasta odkrywają jego historię na nowo. Miasto dialogu dynamicznie się rozwija. Powstają szkoły i uczelnie studenckie. Niesamowity rozwój i popularność przeżywa liceum plastyczne oraz Akademia Sztuk Pięknych. Powstają nowe obiekty i siedziby szkół. Podstawą jest rozwój ekonomiczny, a tuż za nim idzie rozwój kulturowy czy demograficzny. Powstają nowe inwestycje, buduje się nowe mieszkania, projektuje domy i obiekty biurowe. Powstają nowe sklepy, galerie handlowe, a także miejsca noclegowe w hotelach czy hostelach.

Kwiecień 2016 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Grudzień 2014 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013 Sierpień 2013 Marzec 2013 Styczeń 2013 Grudzień 2012 Listopad 2012 Październik 2012

czas wolny

Niezbędnik eleganckiego mężczyzny

2015-02-10 | Janusz O.

frazy kluczowe: buty, czas wolny, hobby, odzież, rozrywka, ubrania

(...) eleganckiego mężczyzny.GarniturZwany mundurem współczesnego mężczyzny. Każdy pan powinien mieć choćby jeden. Ideałem jest sytuacja kiedy mamy ich kilka, w rożnych kolorach i materiałów. Jeśli jednak nie stać nas na taki luksus wystarczy jeden ale za to porządny i jak najbardziej klasyczny, ciemny -  tak by nadawał się na każdą okazję.Biała Koszula, krawat i pasekBez nich nie ma mowy o eleganckim (...)

Origami modułowe krok po kroku

2015-01-22 | Breslauer

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Origami modułowe to szczególnie piękny rodzaj japońskiej sztuki tworzenia rzeźb z kartek papieru. Składa się nie jak w przypadku podstawowej sztuki z jednej kartki lecz z kilku połączonych ze sobą elementów tworzących skomplikowane i wyjątkowo urokliwe figury. Origami modułowe nie należy do prostych w wykonaniu. Aby się nim zajmować trzeba posiadać pewne cechy, jak cierpliwość, umiejętność skupienia się oraz oczywiście pewne zdolności manualne. W sztuce tej najbardziej istotna jest precyzja. Jeśli elementy zostaną zrobione niedbale, nie będą siebie pasowały i w (...)

Miejsce dla dziecka

2012-11-22 | Tadeusz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, zabawa

(...) Przedsiębiorstwo Inter-Flora będąc czołowym producentem placów zabaw, oferuje swoje produkty instytucjom biorącym udział w rządowym programie Radosna Szkoła. Program Radosna Szkoła pomaga finansowo szkołom w zakupie placów zabaw, aby zapewnić prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci. Przedsiębiorstwo Inter-Flora to producent najwyższej jakości przyrządów na (...)